Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla ile hizmetinizdeyiz.. Banyomega olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfediyoruz..  siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinde bizim ile temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Banyomega  Türkiye’de ve dünyada tüketiciler tarafından en çok bilinen ve tercih edilen banyo malzemeleri üretici ve markalarının birbirinden güzel tasarımlı ve hayatı kolaylaştıran ürünlerini siz değerli tüketicilere   doğru ürün doğru fiyat,politikası ile tek bir alanda sunabilmek için kurulmuştur,Ayrıca Firmamız GPD Su armatürleriCreavit Vitrifiye, Emart Banyo Dolapları,Markalarının Toptan Satışını Yapmaktadır.


 

Banyomega  banyo ürünleri sektöründe 25 yıllık toptan ve perakende tecrübelerinin internet tüketicilerinin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuş Emek Banyo Aksesuarları Ltd. Şti. şirketinin markasıdır.


 

Banyomega yapı sektöründe kalitesi ve satış sonrası hizmetiyle Türkiye’de ve tüm dünyada marka haline gelmiş tüm üretici kuruluşların ürünleri online olarak tüm tüketicilerin hizmetine sunar. Banyomega online satışa sunduğu tüm markaların tüm ürünlerini avantaj ve dezavanjlı tüm özellikleri ile açık ve net bir biçimde karşılaştırmalı olarak sunar. Tüketici sitemizden almış olduğu ürünler hakkında tam bilgiye sahip olur ve hangi ürünün hangi özelliğine ne kadar ödeme yaptığını bilir. 


Banyomega’da satılan tüm ürünlerde kaliteyi ilke edinmiş ve satış sonrasında yetkili servis hizmeti veya birebir değişim hizmeti olan markaların ürünleri satılır. Satış sonrasında yetkili servis hizmeti veya birebir değişim hizmeti sunmayan markaların satışı yapılmaz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.